Par mums » Pārdošanas un nomas kontakti

Pārdošanas un nomas kontakti 

Latvija

Kaspars Mūrnieks
Reģionālais tirdzniecības vadītājs
Tel.: +371 67364051
Mob.: +371 26176655
Kaspars.Murnieks@baltic.toyota-industries.eu
Edgars Siņicins
Produktu un mārketinga vadītājs
Mob.: +371 26451134
Edgar.Sinicin@baltic.toyota-industries.eu

Raimonds Muižzemnieks
Tirdzniecības pārstāvis (plauktu sistēmas)
Mob.: +371 26346191
Raimonds.Muizzemnieks@baltic.toyota-industries.eu

Aigars Pleika
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Mob.: +371 29 38 86 66

Aigars.Pleika@baltic.toyota-industries.eu

Jānis Austers
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Tel.: +371 67 364 072
Mob.: +371 26 444 352
Janis.Austers@baltic.toyota-industries.eu

Vadims Vanags
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Mob.: +371 26 178 226
Vadims.Vanags@baltic.toyota-industries.eu

Igaunija

Tõnu Rei
Tirdzniecības vadītājs
Mob.: +372 5141112
Tonu.Rei@baltic.toyota-industries.eu
Andrei Jugantsov
Tirdzniecības pārstāvis (plauktu sistēmas)
Mob.: +372 53 408 490
Andrei.Jugantsov@baltic.toyota-industries.eu

Kirill Pavlov
Ziemeļ-un Austrumigaunijas tirdzniecības pārstāvis
Tel: + 372 6066 020
Mob.: +372 508 4747
Kirill.Pavlov@baltic.toyota-industries.eu

Lauri Laansoo
Tirdzniecības pārstāvis(iekrāvēji)
Mob.: +372 53 422 518
Lauri.Laansoo@baltic.toyota-industries.eu

 

Erki Müür
Tirdzniecības pārstāvis(iekrāvēji)
Mob.: +372 5344 7073
Erki.Muur@baltic.toyota-industries.eu 

 Lietuva


Marius Liminovičius
Reģionālais tirdzniecības vadītājs
Mob.: +370 618 73853
Marius.Liminovicius@baltic.toyota-industries.eu
Mykolas Banadykovas
Tirdzniecības pārstāvis(plauktu sistēmas)
Mob.: +370 620 95901
Mykolas.Banadykovas@baltic.toyota-industries.eu  
Vytautas Budnikas
Tirdzniecības pārstāvis(iekrāvēji)
Mob.: +370 682 68833
 Vytautas.Budnikas@baltic.toyota-industries.eu
Renatas Adomavičius
Tirdzniecības pārstāvis(iekrāvēji)
Mob.: +370 615 47413
Renatas.Adomavicius@baltic.toyota-industries.eu
Tomas Adomaitis
Tirdzniecības pārstāvis(iekrāvēji)
Mob.: +370 687 72744
Tomas.Adomaitis@baltic.toyota-industries.eu
 

Kaļiningradas apgabals

Vladimirs Sokolovs
Tirdzniecības direktors
Tel.: +7 (4012) 508 680
Tel.:+7 (4012) 967 950
Mob.: +7 911 451 72 57
sokolovkurlovich@list.ru

Baltijas valstis

Andrejs Zolotars
Tirdzniecības direktors
Tel.: +371 67364072
Mob.: +371 25434545
Fakss: +371 67364037
Andrejs.Zolotars@baltic.toyota-industries.eu

 

Roberts Plakans
Nomas pakalpojumu un lietotas tehnikas pārdošanas vadītājs
Tel: +371 67 388599 
Mob.: +371 26 392 888
Fakss: +371 67 364 037
Roberts.Plakans@baltic.toyota-industries.eu

Toyota iekrāvēju kataloga pasūtījums
Vairāk informācijas
Kontakti