Kontaktai » Pardavimo ir nuomos skyrius

Pardavimo ir nuomos skyrius 

 Lietuva

Marius Liminovičius
Regiono pardavimų  vadovas
Mob.: +370 618 73853
Marius.Liminovicius@baltic.toyota-industries.eu
Mykolas Banadykovas
Prekybos atstovas (stelažai)
Mob.: +370 620 95901
Mykolas.Banadykovas@baltic.toyota-industries.eu
Tomas Adomaitis
Prekybos atstovas
Mob.: +370 687 72744
Tomas.Adomaitis@baltic.toyota-industries.eu
Renatas Adomavičius
Prekybos atstovas
Mob.: +370 615 47413
Renatas.Adomavicius@baltic.toyota-industries.eu
Vytautas Budnikas
Prekybos atstovas
Mob.: +370 682 68833
Vytautas.Budnikas@baltic.toyota-industries.eu
 
 

Estija

Tõnu Rei
Prekybos atstovas
Mob.: +372 5141112
Tonu.Rei@baltic.toyota-industries.eu
Andrei Jugantsov
Prekybos atstovas
Mob.: +372 53 408 490
Andrey.Jugantsov@baltic.toyota-industries.eu

Kirill Pavlov
Prekybos atstovas
Tel: + 372 6066 020
Mob.: +372 508 4747
Kirill.Pavlov@baltic.toyota-industries.eu

Lauri Laansoo
Prekybos atstovas
Mob.: +372 53 422 518
Lauri.Laansoo@baltic.toyota-industries.eu

Erki Müür
Prekybos atstovas
Mob.: +372 5344 7073
Erki.Muur@baltic.toyota-industries.eu

 
 

Latvija

Kaspars Mūrnieks
Regiono pardavimo vadovas
Tel.: +371 67364051
Mob.: +371 26176655
Kaspars.Murnieks@baltic.toyota-industries.eu
Edgars Siņicins
Product and marketing manager
Mob.: +371 26451134
Edgar.Sinicin@baltic.toyota-industries.eu
Raimonds Muižzemnieks
Prekybos atstovas
Mob.: +371 26346191
Raimonds.Muizzemnieks@baltic.toyota-industries.eu
Aigars Pleika
Prekybos atstovas
Mob.: +371 28360964
Aigars.Pleika@baltic.toyota-industries.eu

Jānis Austers
Prekybos atstovas
Mob.: +3719388666
Janis.Austers@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Kaliningradas

Vladimir Sokolov
Prekybos direktorius
Tel.: +7 (4012) 508 680
Tel.:+7 (4012) 967 950
Mob.: +7 911 451 72 57
sokolovkurlovich@list.ru

Baltijos

Andrejs Zolotars
Prekybos direktorius
Tel.: +371 67364072
Mob.: +371 25434545
Fax: +371 67364037

Andrejs.Zolotars@baltic.toyota-industries.eu

 

Roberts Plakans
Rental & Used vadovas
Tel.: +371 67 388599
Mob. +371 26 392 888
Fax: +371 67 364 037
Roberts.Plakans@baltic.toyota-industries.eu

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos
Kontaktai